Novinky u nás v Goldie West!

Pořád se u nás něco děje.....

Jako první jsme museli z chovu vyřadit Lumíra Kvítko, červeného saténa, kterému se na srsti zřetelně vytvořil nežádoucí vírek. Máme štěstí, že se samičkou, s kterou byl 2 měsíce se to nějak nepovedlo a nezabřezla, takže si tuto 9.měsíců zkrytou vadu nepřineseme do chovu. Lumírek bude dán na mazlíčka kamarádce Adéle Čížkové do Kochánek, kde o něm budu mít zprávy a bude se mít dobře, protože bude rozmazlovaný :)
 
Z výstavy v Jaroměři jsme si přivezli dalšího adepta do chovu a to samičku amerického cresteda Gedžitku Iluze od Lucky Podmelové :) Samička je v barvě solid aguti zlatá, ale nemá výstavní poměr. To nám ale vůbec nevadí, určitě si poradí i s titulem mazlík ;)
 
Jak už bylo psáno, chovný sameček do tmavé řady Lumír Kvítko bude prodán na mazlíka, a tak jsme rychle museli shánět nového samečka. Jelikož jsme trošku nároční a chtěli jsme znovu saténa, bylo to složité vybírání. Nakonec jsme získali krásného samečka z CHS Auterlitz, kterého jsme si pojmenovali Hactor. Hector je sameček anglického cresteda, s výstavním poměrem aguti zlatá-červená-bílá a to ještě ke všemu v saténu. Jsem ráda že mi paní Světlana Petříková z CHS Austerlitz poskytla možnost mít takto nádherného samečka, nadějného na výstavách, na které se mimo jiné moc těšíme.